Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету ЗНУ взяли участь у громадському обговоренні Концепції реформування місцевого самоврядування

30.05.2014 16:05 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет засідання круглого столу

29 травня науковці юридичного факультету ЗНУ взяли активну участь у громадському обговоренні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України 1 квітня 2014 року № 333. Засідання тематичних круглих столів проходили на базі лікарні № 7 м. Запоріжжя та у Жовтневій районній державній адміністрації м. Запоріжжя.

Учасниками заходу, що проходив на базі райадміністрації, також стали співробітники Центру підвищення кваліфікації та перепідготовки державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування, депутати Запорізької обласної ради, науковці Класичного приватного університету, співробітники комунальних підприємств м. Запоріжжя тощо.
Між учасниками заходів відбулися жваві дискусії щодо перспективної моделі правового закріплення засад децентралізації влади, реформування системи органів публічної влади на місцях, повноваження державних представництв, матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування, розмежування владних і делегованих повноважень та інші пропозицій щодо внесення змін до Конституції України.
За підсумками заходу учасниками підготовлено цілу низку пропозицій щодо конкретизації, удосконалення, доповнення положень Конституції, пропозиції щодо внесення змін до Конституції України.