Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася звітна конференція з практики студентів спеціальності «Туристичне обслуговування»

02.06.2014 13:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

30 травня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулася звітна конференція за підсумками проходження навчальної та виробничої практики студентів спеціальності «Туристичне обслуговування».

На початку заходу директор ЕПК Олена Грибанова привітала студентів із успішним завершенням практики, яка проходила без відриву від навчання, а також побажала їм вдалої сесії.
Під час конференції студенти представили аудиторії свої звіти по практиці. Вони розповіли не лише про результати своєї роботи, але й про свої враження від виконання творчих завдань, про труднощі, які виникали під час проходження практики.
Під час навчальної практики студенти під керівництвом викладача коледжу Олексія Кудіна навчилися працювати у комп’ютерній програмі «Оверія-Туризм».
Також на практикантів очікував навчальний курс зі складання планів екскурсій як українською, так і англійською мовою під керівництвом викладача коледжу Лариси Недавньої. Зокрема, студенти розробили такі екскурсійні програми, як «Прогулянка по Старому Олександрівську», «ДніпроГЕС» , «Діти – квіти життя». Ці екскурсійні програми розраховані на мешканців міста Запоріжжя (1-15 осіб) різної вікової категорії та мають прийнятні ціни.
Наприкінці заходу найактивніші студенти - Анастасія Овсієнко, Руслана Ступко, Юлія Соловей та Аліна Грібняк - отримали грамоти від керівництва Економіко-правничого коледжу.

Вікторія Бєляшкіна