Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

10.06.2014 10:26 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж День відкритих дверей

8 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбувся День відкритих дверей. Старшокласники запорізьких шкіл не лише змогли поспілкуватися з керівництвом, викладачами та студентами коледжу, але й взяли участь у профорієнтаційних тестах, аби визначити, до яких напрямів діяльності вони мають схильність, а також оглянули з екскурсією студмістечко ЗНУ. У цей час їхні батьки отримали відповіді на запитання, що стосувалися вступної кампанії, навчання на конкретних спеціальностях та місячних підготовчих курсах, які 10 червня розпочали свою роботу на базі ЕПК.

На початку зустрічі директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова подякувала абітурієнтам та їх батькам за те, що у святковий день вони завітали до коледжу, й висловила сподівання, що побачить усіх вступників, присутніх у залі, наприкінці літа, під час церемонії посвячення у студенти коледжу.
Олена Євгенівна детально розповіла про переваги й особливості навчання на всіх спеціальностях, зокрема на новій, щойно ліцензованій - «Соціальній педагогіці», а також про перспективи, які відкриваються перед випускниками коледжу.
Крім того, вона підкреслила, що навчання в коледжі гарантує його студентам повну адаптацію до вимог вищої школи. Олена Євгенівна зазначила, що завдяки концепції вивчення іноземних мов, впровадженої у ЗНУ ректором Миколою Фроловим, усі без винятку студенти протягом навчання вдосконалюватимуть рівень своїх знань з іноземних мов, а це, у свою чергу, сприятиме їхній інтеграції у міжнародний освітній простір. Також Олена Євгенівна розповіла про матеріально-технічну базу коледжу та про побутові умови, створені в університеті для навчання та відпочинку його наймолодших студентів.
Крім того, перед присутніми на заході виступили співробітники Економіко-правничого коледжу - Руслана Железняк, Олександра Данілкіна й Анастасія Дьячек, які більш детально висвітлили умови вступу, перебіг цьогорічної вступної кампанії та особливості навчання на підготовчих курсах.
Голова студентської ради ЕПК Софія Марченко поділилася з гостями своїм досвідом вступу до коледжу та навчання в ньому, а також розповіла їм про насичене та різноманітне життя його студентства.
Отримана інформація викликала велику зацікавленість та багато запитань в учасників заходу. Також учням шкіл Запоріжжя й області дуже сподобалися тести, спрямовані на профдіагностику, розмови зі студентами коледжу й екскурсія студентським містечком Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко