Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу захистили звіти з виробничої практики

Студенти Економіко-правничого коледжу захистили звіти з виробничої практики

06.06.2014 14:19 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК звітна конференція практика

4 червня в Економіко-правничому коледжі відбулася звітна конференція з виробничої практики, під час якої свої звіти представили студенти 3 курсу спеціальностей «Фінанси і кредит», «Видавнича справа та редагування», «Бухгалтерський облік» та «Соціальна робота».

Привітати студентів із завершенням навчання в коледжі та закінченням практики прийшли декан економічного факультету Алла Череп та заступник головного бухгалтера ЗНУ Любов Регент.
Відкривали захід студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» – Анастасія Волкова та Тетяна Балака. За невеликий проміжок часу вони встигли спробувати себе у ролі справжніх фахівців на майбутньому робочому місці.
Наступними захищали свої звіти студентки спеціальності «Фінанси та кредит» Аліна Юрченко та Катерина Морозова. Дівчата розповіли, що під час практики вони обіймали відповідальні посади та щодня виконували великий обсяг роботи.
Про свої перші професійні кроки у галузі журналістики розповіли студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» - Катерина Щербина, Олександра Льовіна, Ірина Сігарьова та Дана Третьякова.
Завершили конференцію звіти студентів спеціальності «Соціальна робота» – Альони Бєльман і Софії Марченко. Дівчата зауважили, що їх робота була доволі складною, але за цей час вони отримали корисні поради від справжніх професіоналів.
Учасники заходу відзначили високий рівень проведення конференції та зазначили, що під час практики вони отримують безцінний досвід та унікальну можливість опанувати майбутню професію.

Економіко-правничий коледж