Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулася звітна конференція за підсумками практики

В ЕПК відбулася звітна конференція за підсумками практики

20.06.2014 14:06 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК звітна конференція з практики

20 червня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась звітна конференція за підсумками проходження навчально-виробничої практики студентами 3 курсу ЕПК спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» та «Організація виробництва».

Практику, яка розпочалася 19 травня і триватиме до 24 червня, пройшли більше 50 студентів Економіко-правничого коледжу. Під час практики студенти займались web-дизайном, працювали над розробкою власних сайтів, створенням візитівок для сайтів та ознайомились з найсучаснішими технологіями web-дизайну і програмування: мовою гіпертекстної розмітки HTML, каскадними таблицями стилів CSS, скриптово-серверною мовою програмування PHP і базою даних MySQL.
На початку заходу завідувач навчальної та виробничої практики коледжу Лариса Недавня привітала студентів із успішним завершенням практики та побажала їм подальшої творчої реалізації у навчанні та роботі. Під час конференції студенти представили аудиторії свої відеопрезентації звітів за результатами проходження практики. Вони розповіли про свої враження від виконання творчих завдань, про труднощі, які виникали під час проходження практики. Також студенти презентували кращі роботи та проекти, які були втілені в життя під час проходження практики. Серед них: створення веб-сайту для туристичної фірми «Аладін» (студенти Максим Півень та Олексій Соловйов), створення фотоблогу (студентка Наталія Ільющенко) та створення сайту табулатури для блокфлейти (Рімма Бікбаєва).
Також під час практики студенти оволоділи теоретичними та практичними основами організаційно-управлінської, адміністративно-господарської та інформаційно-аналітичної діяльності в галузі менеджменту, підприємництва і бізнесу, а також отримали можливість ближче ознайомитися з усіма особливостями своєї майбутньої професії та перевірити рівень своїх знань і навичок.
Наприкінці заходу найактивніші студенти отримали грамоти від керівництва Економіко-правничого коледжу.

Олена Переверзєва