Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК відвідали видавництво Запорізького національного університету

Студенти ЕПК відвідали видавництво Запорізького національного університету

24.06.2014 10:48 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК Екскурсія на видавництво ЗНУ

Нещодавно в рамках програми навчальної практики група майбутніх журналістів і видавців відвідала видавництво ЗНУ. Студенти поспілкувалися з директором видавництва Євгеном Ткаченком, який відповів на їх запитання, та ознайомилися зі специфікою роботи цієї структури.

Після підсумкових річних іспитів у студентів 1 курсу ЕПК спеціальності «Видавнича справа та редагування» розпочалася ознайомлювальна навчальна практика. У рамках програми практики студенти відвідали ряд видавництв, друкарень, зустрілися з журналістами та редакторами запорізьких періодичних видань. Так, під час екскурсії видавництвом ЗНУ вони дізналися, що викладачі та студенти ЗНУ мають можливість друкувати свої наукові роботи в стінах рідного університету. Власне видавництво університету, як повідомив Євген Володимирович, випускає як наукові монографії, так і художню літературу. Штат співробітників відділу зовсім невеликий, але вся робота виконується якісно і вчасно.
Євген Володимирович також докладно розповів студентам про технологічний процес створення книг, виготовлення обкладинки і палітурки друкованих видань, принципи роботи різографа, лазерного принтера, різального апарата тощо. Крім того, директор видавництва відповів на запитання майбутніх спеціалістів, які стосувалися галузі видавничої справи.
Таким чином, студенти групи К 33-13 дізналися чимало корисного і цікавого про свою майбутню професію. Наприкінці екскурсії вони подякували Євгену Володимировичу та співробітникам видавництва ЗНУ за цікаву ознайомлювальну лекцію. Окрім того, вони самостійно виконали творче завдання з редагування текстів, яке їм запропонував редактор видавничого відділу.

Ольга Мішевська,
студентка І курсу (група К 33-13) ЕПК