Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у роботі V Всеукраїнської школи молодого соціолога

Викладачі ЗНУ взяли участь у роботі V Всеукраїнської школи молодого соціолога

08.07.2014 14:00 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління наука нагорода

Наприкінці червня Школа молодого соціолога «Глобальні контексти української соціології: вивчати та навчати» вп’яте зібрала молодих викладачів соціологічних дисциплін з усіх регіонів України.

Організаторами заходу виступили Соціологічна асоціація України, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Запорізький національний університет на цьому загальноукраїнському науковому зібранні представляли декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський і доцент кафедри соціології Ігор Кудінов.
Учасники Школи молодого соціолога, яких відбирали на конкурсній основі, у тому числі – доцент ЗНУ Ігор Кудінов, під час її роботи прослухали вісім майстер-класів від провідних фахівців-соціологів нашої країни – заступника директора Інституту соціології Національної академії України професора Євгена Головахи, декана факультету соціології та управління, професора Максима Лепського, професора кафедри соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Юлії Сороки, завідувача кафедри правознавства, соціології та політології Драгобицького державного педагогічного університету, професора Світлани Щудло, завідувача кафедри соціології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Людмили Сокурянської, професора кафедри політичної соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Оксани Даниленко, завідувача відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», голови правління ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка», доцента Ольги Балакірєвої, доцента кафедри соціології Одеського національного університету імені Мечникова Світлани Романенко.
Також у рамках роботи Школи відбулася презентація творчих есе її слухачів на тему «Як можлива соціологічна експансія?», у яких були окреслені шляхи інтервенції соціології в суспільство задля підвищення громадянської компетентності та соціальної відповідальності громадян України.
Після завершення роботи Школи декан факультету соціології та управління Максим Лепський отримав лист-подяку від Президента Соціологічної асоціації України, ректора Харківського національного університету імені В. Каразіна Віля Бакірова за блискучо проведений майстер-клас на тему «Методологічні виклики соціологічного прогнозування в глобальному контексті».

Таміла Тарасенко