Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління завітали до військового навчального центру «Близнюки» у Запорізькій області

11.07.2014 10:13 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління благодійність допомога українській армії

10 липня представники Запорізького національного університету – декан факультету соціології та управління, професор Максим Лепський і викладач кафедри соціології цього ж факультету Олег Бондаренко – завітали до центру «Близнюки» – навчальної бази військових частин Запорізького гарнізону. Вони, за попередньою домовленістю з керівництвом центру, привезли подарунки військовослужбовцям, які на сьогодні проходять підготовку на цій базі.

За словами декана ФСУ Максима Лепського, ініціатором проведення цієї акції виступив викладач факультету Олег Бондаренко: він запропонував окрім придбання сертифікатів, випущених українським казначейством для збору коштів на потреби вітчизняної армії, надати ще й адресну допомогу солдатам Запорізького гарнізону. Цю пропозицію підтримали представники всіх кафедр факультету, зібравши 2 135 гривень, а також співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ, зробивши внесок у розмірі 500 гривень.
На прохання командування гарнізону на ці кошти учасники акції придбали для військових переносний телевізор, який може працювати від акумулятора, шахи та шашки, предмети гігієни.
Заступник командира по роботі з особовим складом навчального центру «Близнюки» підполковник Ігор Немінський і командир протитанкового дивізіону підполковник Володимир Конопленко висловили щиру подяку гостям, зазначивши, що Запорізький національний університет став першим навчальним закладом області, представники якого виявили бажання підтримати військових у нелегкі для них часи, саме зустрівшись із солдатами, розпитавши їх про життя, подарувавши щось особисто.
Максим Лепський під час передачі подарунків солдатам протитанкового дивізіону зазначив, що науковці Запоріжжя завжди будуть раді підтримати їх – хлопців, які захищають Батьківщину. Також Максим Анатолійович додав: «Я певен, що ті, хто пройшов військову службу, – найнадійніші люди, тож ми будемо раді бачити вас, після повернення до цивільного життя, серед студентів нашого факультету. Нам пощастило створити справді унікальні стосунки між нашими викладачами і студентами, перетворивши факультет соціології та управління на велику дружню родину, однак ми дуже негативно ставимося до ледарів, а досягти у нас успіху можна лише наполегливою працею».
Військовослужбовці не лише щиро подякували гостям за візит і подарунки, але й запропонували скуштувати обід, приготовлений на польовій кухні, проїхатися на ВМП (військовій машині піхоти) та ознайомитися з побутом солдат.
У планах керівництва факультету соціології та управління – продовження співпраці та налагодження більш тісних зв’язків із військовослужбовцями навчального центру «Близнюки».

Таміла Тарасенко