Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходитиме кастинг «Запоріжжя, я люблю тебе»

У ЗНУ проходитиме кастинг «Запоріжжя, я люблю тебе»

24.07.2014 14:03 Все Факультети ЗНУ співробітництво

Наступного тижня в Запорізькому національному університеті відбудеться кастинг акторів для участі у зйомках кіноальманаху короткометражних стрічок «Запоріжжя, я люблю тебе». Відбір розпочнеться 29 липня о 12 годині у 307 аудиторії 3 корпусу ЗНУ.

Кастинг відбуватиметься у рамках співпраці Запорізького національного університету з офіційним представником Європейської кіноасоціації «NISI MASA» в Україні, членом Міжнародної федерації кіноклубів «FICC», міжнародною організацією «Cinemahall». За умовами угоди про співпрацю на базі ЗНУ проходитимуть кастинги акторів для зйомок у нових фільмах, а також різноманітні події, пов’язані з кіномистецтвом.
Студенти та викладачі ЗНУ також мають можливість спробувати себе в якості акторів. Вікова категорія не обмежена, головне – мати харизму і талант. Окрім того, за словами організаторів заходу, «Cinemahall» зараз формує акторську базу Запоріжжя, тож кожен має шанс потрапити до цього списку та у майбутньому – брати участь у зйомках різних кінопроектів.
Автором ідеї та продюсером кіноальманаху «Запоріжжя, я люблю тебе» стала організатор творчого об’єднання «Терра Артифіка» Анна Таланова. За її словами, кіноальманах стане повноцінним запорізьким продуктом, адже знімальна команда майже повністю складається саме з мешканців нашого міста.
До кіноальманаху «Запоріжжя, я люблю тебе» увійде 8-10 короткометражних стрічок про кохання у різних його проявах та з прив’язкою до рідного міста. Зйомки розпочнуться у серпні, а завершаться – у вересні. Презентацію кіноальманаху, приурочену до святкування Дня міста, планують провести вже у жовтні.

Олена Ярошенко

Фотографії – з сайту http://vk.com/zp_i_love_you.