Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ стажуються у Туреччині, Болгарії та Франції

Студенти ЗНУ стажуються у Туреччині, Болгарії та Франції

25.07.2014 09:56 Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами

Студенти Запорізького національного університету навіть під час літніх канікул продовжують здобувати нові знання та досвід, під час закордонних стажувань. Цього року Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами направив у відрядження більше 50 студентів нашого університету.

Зараз на стажуванні у м. Сіде (Туреччина) перебувають 26 студентів факультету фізичного виховання спеціальності «Туризм». Протягом місяця вони проходять навчально-ознайомлювальну практику у різних готелях міста. Вже у серпні на стажування до Туреччини поїде наступна група студентів нашого університету.
У відрядженні перебувають і 25 студентів різних факультетів ЗНУ, які протягом минулого навчального року відвідували курси болгарської мови. Вони отримали можливість покращити свій рівень володіння іноземною мовою безпосередньо у містах Болгарії (м. Софія, м. Варна, м. Габрово). У серпні планується відрядження ще однієї групи слухачів курсів болгарської мови до Болгарії.
Завдяки співпраці нашого університету з Університетом дю Мен (м. Ле Ман, Франція) троє студентів нашого університету - Христина Зінченко (фізичний факультет), Анастасія Васильєва й Альона Анохіна (факультет менеджменту) зараз знаходяться на навчанні у Франції. Вони відвідують літні курси французької мови «DUFOS», а восени розпочнуть навчання в Університеті дю Мен за програмою подвійних дипломів.
За словами Анастасії Васильєвої, у Франції дівчат зустріли дуже гостинно. Анастасія планує продовжити навчання на факультеті менеджменту за ОКР «магістр» та сподівається, що навчальна програма в Університеті дю Мен буде захопливою, корисною та насиченою.

Олена Ярошенко