Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету менеджменту ЗНУ отримуватиме стипендію Запорізької облдержадміністрації

28.07.2014 10:26 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту стипендія

Нещодавно голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов затвердив список 10 найкращих студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації нашої області, які отримуватимуть стипендію Запорізької обласної державної адміністрації у першому семестрі 2014-2015 навчального року.

Серед стипендіатів – студентка магістратури факультету менеджменту ЗНУ (спеціальність «Зовнішньоекономічна діяльність») Ангеліна Свєрчкова. Окрім того, що студентка має високі показники у навчанні, вона - активний громадський діяч та постійна учасниця програм обміну та закордонних стажувань.
Нагадаємо, що стипендію ЗОДА отримують обдаровані студенти за свої досягнення у навчанні. Протягом першого навчального семестру кожного місяця їм будуть нараховувати виплати у розмірі 1000 гривень.