Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час урочистого засідання Вченої ради філологічного факультету привітали викладачів-ювілярів

29.08.2014 15:17 Філологічний факультет Вчена рада

29 серпня на філологічному факультеті відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене початку нового навчального року, а також ювілеям викладачів Галини Томиліної й Володимира Ткачука. На заході були присутні перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та весь професорсько-викладацький склад факультету.

На початку факультетської Вченої ради декан Тамара Хом’як від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова поздоровила всіх викладачів із початком нового навчального року, побажала їм миру, сили та натхнення, а також подякувала за плідну роботу під час вступної кампанії.
Тамара Володимирівна також привітала із знаменною датою – 40-річчям творчої діяльності, пов’язаної із нашим вишем, доцента кафедри російської філології Галину Томиліну. Тамара Хом’як поздоровила шановну ювілярку, а також прочитала вітальний адрес, підготовлений колегами на її честь. «Ви, шановна Галино Яківно, філолог від Бога, - зазначила Тамара Володимирівна. – Тож нехай ще довго світить сонце вашого професійного успіху. Бажаємо Вам обов’язково відсвяткувати піввіковий ювілей Вашої діяльності на благо нашого університету».
Крім того, присутні на заході привітали із ювілеєм старшого викладача кафедри українознавства Володимира Ткачука. До щирих привітань декана Тамари Хом’як також приєднався професор кафедри української літератури Віталій Шевченко.
Члени ради факультету вшанували хвилиною мовчання пам'ять відомого науковця-філолога Володимира Тихомирова, який днями відзначав би 40-річчя своєї наукової та педагогічної діяльності в ЗНУ.
Після завершення урочистої частини зібрання присутні розглянули актуальні питання, пов’язані із завершенням вступної кампанії, набором студентів на всі напрями підготовки, а також із початком навчального процесу.

Таміла Тарасенко