Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті ФСУ відбулася посвята в студенти

На факультеті ФСУ відбулася посвята в студенти

25.09.2014 14:24 Все Факультети Соціології та управління

Церемонія посвяти першокурсників факультету соціології та управління відбулася 21 вересня на о. Хортиця в теплій та приємній атмосфері. Свято зібрало разом 90 студентів старших і молодших курсів.

Усі першокурсники презентували свої групи заздалегідь підготованими піснями, які являли собою відомі хіти, адаптовані під студентську специфіку. Подарунком від студради ФСУ для новоспечених студентів було виконання гімну рідного факультету. Після цього до гри приєдналися старшокурсники. Спочатку – тренінги на «здружування» від дівчат-третьокурсниць з соціальної роботи. Запам'ятовування імен, складання провокаційних питань, творчі автобіографії – все це виявилося дуже цікавим для юних студентів. Далі – невеличкі квести на швидкість й кмітливість заради здобуття «президентського золота» (шоколадних монеток). І, нарешті, найцікавіше – посвята, що складалася з трьох частин.
На першому етапі студрада висловила свою стурбованість щодо міцності здоров’я першокурсників, тому в добровільно-примусовій формі запропонувала всім новачкам поповнити вміст вітаміну С в організмі, з’ївши по четвертинці лимона. Наступним етапом стало передавання «келиха дружби». Кожен студент-першачок виголошував міні-промову з побажаннями найголовнішого для своїх однокурсників. А завершальною складовою офіційної посвяти в студенти виявилося створення борошневих масок на обличчях молоді. Кожен, без винятків, хто брав участь у цьому обряді, діставав ротом цукерочку з миски, повної борошна.
Пам’ятне й веселе свято фактично розпочало цілу низку найдивовижніших, як-то кажуть, років студентського життя в колективі факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

Марія Пересипко