Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології поновили роботу методичних семінарів для викладачів

30.09.2014 10:22 Все Факультети Іноземної філології

29 вересня факультет іноземної філології поновив роботу методичних семінарів. Цього разу викладачі зібрались для обговорення використання платформи Moodle на факультеті іноземної філології.

Зустріч розпочала керівник методичних семінарів факультету іноземної філології, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька, ще раз звернувши увагу колег на важливість розробки електронного контенту навчальних дисциплін з метою надання студентам факультету іноземної філології якісного навчально-методичного забезпечення навчального процесу. А про особливості роботи з системою Moodle детально розповідав інженер лабораторії мультимедійних засобів ФІФ Володимир Сташенко. Зібравшись у спеціалізованій комп’ютерній аудиторії, викладачі факультету мали змогу отримати відповіді на питання та одразу втілити оновлення на сторінці своєї дисципліни. Так, наразі, актуальним було питання створення тестової бази дисципліни.
Присутні зазначили, що такі зустрічі важливі для обміну досвідом та отримання консультацій фахівця.

Ганна Ваніна