Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК стали переможцями обласного турніру правознавців

Студенти ЕПК стали переможцями обласного турніру правознавців

06.10.2014 15:17 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

4 жовтня студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету стали переможцями першого Запорізького обласного турніру юних правознавців, посівши у змаганні друге місце.

Організатором заходу виступили Головне управління юстиції в Запорізькій області, Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області за підтримки Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету.
Команда студентів Економіко-правничого коледжу «Декстра» у складі Олени Дмитрієвої, Оксани Калініної, Кристини Мхітарян, Анни Музичук та Дарини Шуриги продемонструвала високий рівень знань з правознавства і, за результатами змагання, посіла переможне друге місце у турнірі. Керівниками переможців є викладачі ЕПК Ольга Кравченко, Марина Іщенко та Ірина Бережна.

Олена Ярошенко