Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

20.10.2014 14:45 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ День відкритих дверей

19 жовтня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбувся День відкритих дверей, на який завітали майже 100 старшокласників запорізьких шкіл, а також їхні батьки.

Викладачі та студенти коледжу провели для майбутніх абітурієнтів екскурсію студмістечком, а також професійну комп’ютерну діагностику, аби визначити, до яких напрямів діяльності вони мають здібності. Після проходження профорієнтаційного тесту старшокласники мали можливість ознайомитися з особливостями майбутньої професії, отримати відповіді на численні запитання, що стосувалися умов вступу до коледжу, навчання та дозвілля його студентів.
Під час загальних зборів проректор з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков привітав усіх присутніх та зазначив, що навчання в Економіко-правничому коледжі ЗНУ є чудовою можливістю здобути престижну спеціальність, подолати період адаптації до навчання у вищому навчальному закладі, а також отримати навички самостійної роботи, які дозволять краще зорієнтуватися у подальшому студентському житті. Крім того, Володимир Петрович наголосив, що цього навчального року студенти усіх курсів коледжу почали інтенсивно вивчати іноземну мову, тому майбутнім абітурієнтам вже зараз необхідно замислитись над покращенням свого рівня володіння нею.
У свою чергу, директор коледжу Олена Грибанова подякувала старшокласникам та їхнім батькам за те, що вони завітали на День відкритих дверей , а також розповіла про матеріально-технічну базу ЕПК, перспективи навчання в коледжі, умови вступу, перебіг цьогорічної вступної кампанії та особливості навчання на підготовчих курсах, які 23 вересня розпочали свою роботу на базі коледжу. Вона наголосила, що підготовчі курси дозволяють старшокласникам не лише успішно скласти вступні випробування до ЕПК, але й покращити свої оцінки в школі.
Олена Євгенівна зазначила, що коледж готує молодших спеціалістів за 10 спеціальностями. Більшість випускників коледжу продовжують своє навчання у Запорізькому національному університеті, з яким ЕПК плідно співпрацює. Так, викладачі коледжу – це переважно випускники ЗНУ з високим рівнем кваліфікації. Крім того, за необхідності ЗНУ забезпечує студентів коледжу місцями у гуртожитках, де за ними наглядають штатні вихователі.
На зустріч завітала і декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп. Вона розповіла присутнім про високий рівень підготовки молодших спеціалістів у коледжі, про що свідчить рівень знань його випускників, які продовжують своє навчання на економічному факультеті ЗНУ. Крім того, 90% викладачів економічного факультету працюють зі студентами ЕПК, тож їм значно легше адаптуватись до навчання у вищій школі. Також Алла Василівна зазначила, що економічний факультет та ЕПК створюють усі необхідні умови, щоб студентам було комфортно навчатись, а усім випускникам факультету забезпечують працевлаштування за отриманою спеціальністю.
Присутні на заході батьки дізналися про умови вступу та навчання, отримали буклети коледжу та інші інформаційні матеріали, переглянули презентаційний ролик про ЕПК та студентське дозвілля.
Також директор коледжу Олена Грибанова запропонувала абітурієнтам та їхнім батькам для отримання додаткової інформації відвідати офіційний сайт ЗНУ та ЕПК, а усім охочим – записатись на підготовчі курси.

Олена Ярошенко