Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі провели лекцію «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі»

21.10.2014 12:57 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК лекція

20 жовтня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулась зустріч студентів 2 курсу із соціальним педагогом Запорізького обласного наркологічного диспансеру Мариною Гриндюк. Мета заходу – підвищити інформованість молодого покоління про проблему наркоманії, алкоголізму і токсикоманії та попередити подібні захворювання у молодого покоління.

Під час зустрічі із молоддю обговорили проблеми поширення наркоманії, алкоголізму і токсикоманії та їх впливу на юнацький організм. «Саме від здоров’я молоді залежить здоров’я наших майбутніх дітей»,- зазначила лектор Марина Гриндюк.
Також організатори підготували цікавий відеоматеріал про проблеми наркозалежних. Так, студентам запропонували переглянути декілька документальних стрічок про алкоголізм в шкільному середовищі під назвою «Чижик-Пижик де ти був», присвячений проблемам вживання пива та енергетичних напоїв у молодіжному середовищі, а також фільм «Насвай – небезпечний наркотик» про вплив наркотику на психічний стан організму і слизові оболонки.
Виховний захід викликав неабияке зацікавлення серед студентів. Вони брали активну участь в обговоренні проблем наркоманії в сучасному суспільстві. А за результатами зустрічі студенти разом із лектором дійшли висновку, що проблеми наркоманії, алкоголізму і токсикоманії стали соціально небезпечними явищами, які впливають на здоров’я молоді і генофонд української нації загалом.

Олена Переверзєва