Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітня технологія «Дебати» входить у навчальний процес факультету менеджменту

Освітня технологія «Дебати» входить у навчальний процес факультету менеджменту

31.10.2014 15:35 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту дебати

30 жовтня на факультеті менеджменту в рамках Всеукраїнської конференції «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів» відбулися дебати на тему «Європейська інтеграція України: можливості та виклики».

Організували захід і провели підготовку команд до дебатів викладачі кафедри менеджменту організацій та логістики: професор Людмила Бухаріна, доцент Сергій Богданов, старший викладач Артем Сучков та асистент цієї кафедри Катерина Тарабан. До складу команд, які взяли участь у дебатах, увійшли студенти 4 курсу, а до суддівської колегії увійшли першокурсники факультету менеджменту.
Під час дебатів спікери продемонстрували вміння доводити та аргументувати власну позицію. Судді - першокурсники Олександр Малигін, Орина Остапенко, Михайло Павловський та інші - активно виступили у раундах перехресних запитань. Дипломи переможців дебатів отримали Анастасія Бакута, Маргарита Нецвітай, Юлія Міщенко, Карина Снісар, Анастасія Оверченко, Алла Трусова. Необхідно зазначити, що представники команди-переможниці відстоювали позицію «за» у рамках означеної теми, що є показовим в умовах складених на сьогодні соціально-економічних та політичних обставин.
Всі учасники дебатів відзначили ефективність цієї форми навчання, яка допомагає розвивати комунікативні навички майбутніх менеджерів. Людмила Бухаріна зазначила: «Дебати – це ефективна навчальна технологія, яка допомагає молоді формувати активну громадянську позицію, виступає засобом безконфліктного розв’язання проблем, навчає культурі діалогу та толерантності».
За ініціативи студентів і за підтримки викладачів на завершення заходу була внесена пропозиція заснувати на факультеті менеджменту дебатний клуб. Тепер над втіленням цієї цікавої і корисної ідеї буде працювати творча група активістів.

Катерина Тарабан,
асистент кафедри менеджменту організацій та логістики