Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся брейн-ринг «Знавці конституційного права»

На юридичному факультеті відбувся брейн-ринг «Знавці конституційного права»

10.11.2014 09:40 Все Факультети Юридичний юридичний факультет навчання змагання перемога

7 листопада студенти юридичного факультету взяли участь у брейн-рингу «Знавці конституційного права». Захід був організований кафедрою конституційного та трудового права, студентською радою юридичного факультету та Запорізьким осередком Ліги студентів АПУ. Суддями змагання виступили декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та викладачі Наталія Верлос, Ганна Журавльова, Микола Мартинов.

На початку змагання Тетяна Коломоєць привітала всіх учасників, подякувала організаторам - студентам Владиславу Бандровському, Ользі Поповій, Єлизаветі Петренко й висловила сподівання, що брейн-ринг дозволить студентам ще глибше закріпити свої знання Конституції України.
У зв’язку з великою кількістю команд, які бажали взяти участь у змаганні, брейн-ринг проводили в 3 етапи. Перші два з них пройшли за правилами відомої в ЗНУ гри «Що? Де? Коли?», але командам було запропоновано відповісти на питання в письмовій формі. Шляхом вибуття команд за результатами кожного з турів, у фіналі лишилися 2 команди, між якими пройшов брейн-ринг.
Під час перерв команди активно зверталися до організаційного комітету з апеляціями, проте жодна з них не була прийнята, адже питання стосувалися конкретних формулювань закону. Останній тур викликав багато дискусійних питань серед фіналістів, але переміг той, у кого були глибші знання, міцніші нерви та краща реакція.
Варто зазначити, що у змаганнях взяли участь 9 команд з першого, другого та третього курсів юридичного факультету ЗНУ. Переможцями стала команда «Політики», до складу якої ввійшли Олексій Кальонов, Катерина Лузан, Наталія Малишенко (представники другого курсу), яка досить впевнено йшла до цього протягом всього брейн-рингу. Друге та третє місця посіли команди «Юні фанати» (третій курс) та «Дівчата в законі» (другий курс).

Ольга Попова,
юридичний факультет