Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Троє студентів ЗНУ будуть отримувати іменні стипендії Верховної Ради України

Троє студентів ЗНУ будуть отримувати іменні стипендії Верховної Ради України

11.11.2014 15:25 Все Факультети Іноземної філології Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Стипендії

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 10 листопада 2014 року № 1286, троє студентів Запорізького національного університету – Яна Єжаченко (факультет фізичного виховання), Тетяна Фанагей (факультет іноземної філології) та Дарина Шурига (Економіко-правничий коледж ЗНУ) – будуть отримувати іменні стипендії від Верховної Ради України протягом 2014/15 навчального року.

Стипендію Верховної Ради України призначають за визначні досягнення в навчанні, науковій та громадській діяльності та відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року № 226 «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» і Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2010 року №958, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2010 року за №1122/18417.
Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, стипендію Верховної Ради будуть отримувати 271 студент вищих навчальних закладів України, серед них – 13 запорізьких студентів.