Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед кращих студентів області – представники ЗНУ

Серед кращих студентів області – представники ЗНУ

17.11.2014 12:13 Запорізька обласна державна адміністрація свято нагородження

14 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року-2014», а також стипендіатів ЗОДА. Серед нагороджених були і представники Запорізького національного університету.

До президії заходу, разом із першим заступником голови облдержадміністрації Григорієм Самардаком, високопосадовцями й ректорами провідних вишів нашого регіону, увійшли студмер м. Запоріжжя, студент юридичного факультету ЗНУ Анатолій Шашков й голова обласної студради, студентка біологічного факультету нашого вишу Анна Югріна.
Під час нагородження Почесними грамотами ЗОДА й грошовими преміями переможців конкурсу «Студент року-2014» у номінації «Студент – спортсмен року» відзначили представницю факультету фізичного виховання нашого вишу Ганну Дербеньову.
До списку цьогорічних стипендіатів облдержадміністрації увійшли студентки нашого університету Анна Югріна (біологічний факультет) й Ангеліна Свєрчкова (факультет менеджменту).
Після завершення урочистої частини святкування продовжилося концертною програмою, підготовленою студентами запорізьких вищих навчальних закладів, у тому числі – представниками ЗНУ. Керівник хореографічної студії «D.A.L.S.» Центру культури ЗНУ Ірина Василенко поставила фінальний виступ учасників заходу.
Крім того, в цей день у фойє ЗОДА працювала виставка з інформаційними стендами вищих навчальних закладів регіону, де, серед інших, був представлений і наш університет.