Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відновив свою роботу кіноклуб під керівництвом викладача з Франції Жана-Люка Іссле

19.11.2014 16:16 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології навчання міжнародна діяльність

На факультеті іноземної філології відновив свою роботу кіноклуб під керівництвом запрошеного з Франції викладача кафедри романської філології і перекладу Жана-Люка Іссле. У черговому засіданні також взяли активну участь стажер з університету Дю Мен (м. Ле Ман, Франція) Кевін Дюбуа та викладачі обох кафедр, де викладається французька мова - кафедри романської філології і перекладу, зокрема, її асистент Надія Поваліхіна, та кафедри викладання другої іноземної мови ЗНУ.

Для перегляду Жан-Люк Іссле обрав комедію «Le Petit Nicolas» («Маленький Ніколя»), що вийшла на кіноекрани у 2009 році. У фільмі яскраво зображене щоденне життя французьких хлопчиків-школярів середини ХХ століття – часу, коли вони ще навчалися окремо від дівчаток, а вихідним днем у школі був четвер. А для того, щоб студентам будь-якого рівня знання мови було цікаво та корисно дивитися фільм, його супроводжували субтитрами на рідній для них мові.
Завдяки активній роботі викладачів кафедри романської філології та перекладу, студентської ради факультету, а також великої зацікавленості студентів у вивчення мови та долучення до культури Франції, кіносеанс відвідало більше 30 студентів зі всіх курсів факультету іноземної філології.

Надія Поваліхіна,
асистент кафедри романської філології і перекладу