Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету посіли 3 місце в Міжнародному турнірі істориків

Студенти історичного факультету посіли 3 місце в Міжнародному турнірі істориків

24.11.2014 09:05 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

У Міжнародному студентському турнірі істориків, який відбувся 18-20 листопада у Києві на базі Київського університету імені Бориса Грінченка, взяла участь 31 команда. Серед них була і команда історичного факультету ЗНУ, до складу якої увійшли студентки Світлана Люта, Катерина Ємельянова та Вікторія Коробко. Керівником дівчат виступив кандидат історичних наук, професор Олександр Давлєтов. Київським баталіям передував жорсткий відбір учасників на історичному факультеті Запорізького національного університету. Протягом жовтня тут відбулись відбіркові змагання, за результатами яких до команди потрапили студентки, які продемонстрували найкращий рівень знань. Під керівництвом свого наставника продовжили підготовку до турніру.

Під час турніру на обговорення було винесено п'ятнадцять тем, які стосувалися історії Середніх віків та Візантії. Шляхом жеребкування всі команди були розділені на групи, в межах яких відбувались інтелектуальні звитяги. Кожна команда повинна була виступити в ролі доповідача, опонента або рецензента з певного питання.
Щоб здобути призове місце, нашій команді довелося здолати багато титулованих команд – Львівського, Харківського університетів, військової академії та ін. За результатами двох днів змагань до фіналу потрапили команди Тернопільського національного педагогічного університету, Києво-Могилянської академії, Уманського державного педагогічного університету та команда історичного факультету ЗНУ. Після запеклої боротьби в фіналі наша команда змогла вибороти 3 місце з-понад тридцяти команд-учасниць.
Вітаємо учасниць змагань та їхнього наставника і бажаємо їм подальших успіхів і перемог!

Історичний факультет