Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Головою студентської ради філологічного факультету став другокурсник Андрій Лучишин

25.11.2014 15:53 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет студентська рада

25 листопада відбулася звітно-виборча конференція студентської ради філологічного факультету, під час якої провели дебати між претендентами на посаду голови студради, а також обрали керівника факультетського органу студентського самоврядування. Ним став студент другого курсу Андрій Лучишин.

Участь у звітно-виборчий конференції взяли представники деканату філологічного факультету, голова факультетської студентської ради та делегати конференції – студенти-філологи. Засідання очолила голова студради ЗНУ Ольга Лебедєва.
Декан філологічного факультету Тамара Хом’як та її заступник з вихованої роботи Валентина Ніколаєнко привітали учасників конференції. Вони побажали делегатам плідної роботи, а також обрати найдостойнішого з кандидатів на посаду голови студентського самоврядування - адже від цього залежатиме динаміка студентського життя на факультеті.
Під час засідання Катерина Рибак, яка вже три роки поспіль очолює студраду філологічного факультету, прозвітувала про результати своєї діяльності за минулий рік. Вона розповіла про культурно-розважальні заходи, благодійні акції та роботу секторів студради. Зокрема, за період її керівництва було створено герб філологічного факультету, організовані і проведені низка тематичних заходів тощо. Своєму наступнику Катерина побажала докласти максимум зусиль, аби студентський рух на факультеті розвивався, а з ним покращувався й імідж рідного факультету. Вона запевнила, що завжди готова надати пораду і поділитися досвідом із головою молодіжного руху, якого оберуть студенти.
У дебатах взяли участь троє претендентів на посаду голови студентської ради філологічного факультету: студентка 3 курсу Аліна Боєва, другокурсник Андрій Лучишин та першокурсниця Аліна Чичерова. Незважаючи на молодий вік деяких кандидатів, усі вони мають досвід роботи у галузі молодіжного самоврядування. У своїх програмах вони представили власне бачення роботи студактиву факультету і запропонували механізми реалізації своїх задумів. Тим самим викликали неабиякий інтерес з боку присутніх у залі делегатів і відповіли на цілу низку запитань, які хвилювали студентів факультету. Зокрема, учасників засідання цікавили питання, чи впораються новачки із делегуванням повноважень, яким бачать новий склад студради, чи не заважатиме їм навчання виконувати свої обов’язки.
Аліна Боєва у своїй доповіді представила власне бачення структури і складу струдради факультету, зробивши акцент на міжфакультетській взаємодії. Андрій Лучишин найважливішим назвав вдосконалення системи комунікацій на факультеті задля активізації студентського життя і залучення до молодіжного руху якомога більшої кількості студентів цього досить великого підрозділу. З цією метою кандидат запропонував студентам організовувати інтерактивні зустрічі з вирішення нагальних питань або за інтересами, створити літературний клуб, онлайн чат, де студенти зможуть вільно спілкуватися і отримувати відповіді на цікаві для них питання, організувати електронний обмінник, де будуть представлені матеріали для підготовки до семінарів та інших видів практичних робіт, налагодити співпрацю та обмін досвідом між студентськими активами інших вишів. У свою чергу, Аліна Чичерова запропонувала налагодити міжструктурну взаємодію, аби студенти могли навчатися із задоволенням: запрошувати на зустрічі фахівців, брати участь у різного роду тренінгах та семінарах, які б додатково стимулювали інтерес студентів до навчання.
У результаті голосування, новообраним головою студради філологічного факультету став Андрій Лучишин. Він подякував присутнім за довіру і пообіцяв створити таку команду активістів, яка зможе формувати у студентів активну життєву позицію і вести за собою колектив.

Олена Хлистун