Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся третій тур Кубка з міні-футболу пам’яті В’ячеслава Толока

У ЗНУ відбувся третій тур Кубка з міні-футболу пам’яті В’ячеслава Толока

27.11.2014 09:44 Турнір Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ Змагання

26 листопада у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся третій і заключний тур традиційного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора ЗНУ (1984-2003 рр.), професора В’ячеслава Толока.

На футбольному полі зустрілись команди Збірної Запорізької області професійно-технічних навчальних закладів та Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА, «ЗНУ-2» та Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Запорізького національного технічного університету та Запорізького державного медичного університету, а також «Надія-ЗНУ» і команда Класичного приватного університету. Ігрова зала від самого початку змагань була заповнена глядачами. Підтримати своїх фаворитів під час гри завітали вболівальники, студенти та любителі міні-футболу.
У результаті напруженої боротьби за перемогу турнірна таблиця наприкінці дня виглядала наступним чином: Збірна запорізької області ПТНЗ - ЗГЕК ЗДІА – 7:4, «ЗНУ-2» - ЕПК ЗНУ – 7:5, ЗНТУ - ЗДМУ – 6:5, «Надія-ЗНУ» - КПУ – 5:2.
За словами головного судді турніру, арбітра національної категорії, майстра спорту Юрія Аристенка, студенти продемонстрували високий рівень підготовки та вправну гру, про що свідчать результати змагання.
Вже 3 грудня на учасників змагання очікує півфінал Кубка, а 12 грудня – фінальне змагання та урочисте нагородження переможців.