Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології працює школа волонтерів

На факультеті соціальної педагогіки та психології працює школа волонтерів

28.11.2014 09:16 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

На факультеті соціальної педагогіки та психології другий рік поспіль працює школа волонтерів. Не потрібно казати про те, яким актуальним на сьогоднішній день є питання пошуку та навчання волонтерів. Навчальна лабораторія соціальної педагогіки та психології разом із Запорізьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взялись вирішувати це питання.

Заняття для студентів факультету проводять на базі лабораторії кожної середи. Активну участь у них беруть студенти першого та другого курсів. Після закінчення школи волонтерів, всі студенти отримують щоденник волонтера, де будуть зафіксовані всі їхні здобутки. У слухачів школи є можливість долучитися до всіх благодійних акцій міста навіть під час навчання.
Двері школи відчинені не тільки для студентів факультету СПП, але для всіх охочих. Приходьте і зробіть свій внесок в покращення життя нашого міста!

Факультет соціальної педагогіки та психології