Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті триває впровадження сучасних інноваційних методик викладання дисциплін публічно-правового циклу

28.11.2014 09:18 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

26 листопада за участю слухачів магістратури було організовано кейс (сучасна форма проведення практичних занять, яка широко використовується в провідних європейських та американських ВНЗ), присвячений державно-приватному партнерству (ДПП). В якості конкретної ситуації було обрано реальний проект ДПП, який нині перебуває на початковій стадії впровадження в м. Запоріжжя – «Реконструкція та переобладнання Запорізької міської клінічної лікарні №3».

Студенти були розподілені на чотири групи, які представляли інтереси державного партнера (в особі Запорізької міської ради), приватного партнера, лікарів та їх юристів, а також громадськості. Під час дискусії та обговорення можливих шляхів реалізації проекту студенти оволоділи необхідним обсягом знань з питань нормативного забезпечення ДПП, стадій його реалізації та процедур проведення конкурсу, укладання договору концесії, тактики переговорів, виявлення потенційних та реальних ризиків, загроз або ж переваг для сторін партнерства тощо.
Модераторами заходу виступили декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та її заступник Павло Лютіков. Поважним гостем та незалежним учасником кейсу стала Діана Кочева, начальник Україно-німецького коопераційного бюро Запорізької торгово-промислової палати, яка відзначила високий рівень теоретичної та практичної підготовки майбутніх юристів.
Окремо варто відзначити, що вказаний захід був здійснений за методичної підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та некомерційної міжнародної організації «fhi360» в рамках Програми розвитку державно-приватного партнерства, за що керівництво факультету щиро вдячне вказаним організаціям та сподівається та подальшу плідну співпрацю.

Юридичний факультет