Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели «Що? Де? Коли?» для викладачів та студентів

На економічному факультеті провели «Що? Де? Коли?» для викладачів та студентів

28.11.2014 12:26 Все Факультети Економічний Економічний факультет

27 листопада на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулося традиційне щорічне інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» серед студентів та викладачів. Організаторами заходу виступили представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених економічного факультету за підтримки деканату факультету.

Взяти участь у змаганні з ерудиції виявили бажання 28 команд, серед яких була команда викладачів «Молодь», яка вже 5 років поспіль змагається у факультетських інтелектуальних іграх. У порівняні з минулими роками, кількість охочих перевірити свої знання з кожним роком зростає (минулого року команд було лише 25).
На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулась декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона подякувала присутнім студентам та викладачам факультету за участь у змаганні та висловила сподівання, що всім учасникам інтелектуальна гра дасть можливість продемонструвати свої знання, ерудованість та інтелект. Алла Василівна звернулась зі словами подяки і до організаторів змагання – представників НТСАДМВ економічного факультету, які доклали багато зусиль, щоб інтелектуальна гра пройшла злагоджено та на високому рівні.
Активну участь в організації та проведенні інтелектуального змагання взяли голова товариства Олександр Коробов, заступник голови з координаційних питань Сергій Медвідь, заступник голови з загальних питань - Герміне Багдасарян та активісти товариства - Майя Оніщенко, Олександра Могильна, Катерина Морозова, Богдан Хохлов, Дарина Борисенко, Іван Монастирний, Роман Завальнюк, Дмитро Гурковський, Олександра Сінєкаєва, Луїза Григорович, Аліна Сардак, Катерина Морозова, Марія Кулачко, Юлія Редька, Аліна Купріянова, Марина Бланк та Дарина Пензєва.
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» складалася з двох турів по 12 запитань у кожному. Її ведучим традиційно виступив студент економічного факультету Дмитро Гурковський. До складу суддівської колегії та лічильної комісії увійшли студенти економічного факультету Герміне Багдасарян, Катерина Морозова, Олександра Сінєкаєва та Юлія Редька.
У результаті тривалої боротьби перемогу в інтелектуальному змаганні здобула команда групи 8.35914 «В.О.Б.У». Срібними призерами стали викладачі економічного факультету під керівництвом Алли Череп «Молодь», а бронзу виборола команда групи 8.35814 «Прохання ведучому називати назву команди повністю».
Декан економічного факультету Алла Череп привітала переможців інтелектуальної гри та вручила грамоти і пам’ятні подарунки всім учасникам змагання. Також вона зазначила, що подібні заходи є дуже корисними і необхідними для студентів. Адже саме завдяки їм сучасна молодь має можливість різностороннього розвитку та розкриття наукового та інтелектуального потенціалу.

НТСАДМВ економічного факультету