Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели обласний етап змагань з настільного тенісу

На базі ЗНУ провели обласний етап змагань з настільного тенісу

05.12.2014 09:49 Все Факультети Фізичного виховання Студентська універсіада настільний теніс

4 грудня на базі ЗНУ відбулися Обласні змагання з настільного тенісу серед студентських команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Цього року у них взяли участь спортсмени таких вишів нашого міста: Запорізького національного технічного університету, Запорізького державного медичного університету, Класичного приватного університету, Запорізької державної інженерної академії та 2 команди Запорізького національного університету.

Обласний турнір із тенісу проходив у рамках Всеукраїнської студентської універсіади. До складу кожної з тенісних команд увійшли по двоє хлопців та одній дівчині. Всього ж участь у змаганнях взяли близько 20 спортсменів. Серед тих, хто цього дня змагався за титул чемпіона області з настільного тенісу, були майстер спорту, п’ятеро кандидатів у майстри спорту й п’ятеро першорозрядників sз тенісних ігор.
На початку заходу учасників турніру привітали: керівник секції настільного тенісу спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, головний суддя змагань Микола Щиковський, провідний фахівець Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Юрій Арестенко та заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко. Підрахунок балів проводила викладач кафедри спортивних ігор ЗНУ Лія Гальченко.
За результатами турніру перемогу й Кубок змагань із настільного тенісу здобула команда ЗНТУ. Дипломами та грамотами за 2 і 3 місця були відзначені спортсмени ЗНУ і ЗДІА, відповідно.
Найкращі гравці увійдуть до складу обласної збірної команди з настільного тенісу і будуть представляти Запорізьку область на всеукраїнських студентських змаганнях.

Олена Хлистун