Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету провели ділову гру «Конституціоналізм»

Студенти юридичного факультету провели ділову гру «Конституціоналізм»

15.12.2014 10:29 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет ділова гра Конституційне право України

Минулого тижня студенти 2 курсу та слухачі магістратури юридичного факультету ЗНУ зійшлися у науковому поєдинку під час проведення гри з теми «Конституціоналізм», аби позмагатися у знаннях з дисципліни Конституційного права України. Формат ділової гри був вперше запропонований студентам-правникам для демонстрації та вдосконалення рівня знань.

Ініціатором ділової гри виступила завідувач кафедри конституційного та трудового права, доцент Ганна Журавльова, координаторами заходу стали доценти цієї кафедри Ілля Сквірський та Наталія Верлос. Участь в організації гри взяли представники студентського активу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених юридичного факультету - Ксенія Краснова, Олеся Краснокутська, Євгеній Євмененко, Анастасія Нестеренко та Владислав Бондоровський.
Головним завданням ділової гри «Конституціоналізм» є підвищення рівня знань з Конституційного права України – як основного закону держави. Учасники гри як майбутні фахівці мали продемонструвати свою всебічну обізнаність у галузі Конституції України як єдиного закону держави, норми якого регулюють великий масив суспільних відносин.
З вітальним словом до учасників гри звернулась декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона відмітила вагому роль сьогоднішнього заходу, наголосивши на необхідності в майбутньому продовжити традицію ділових ігор з теорії права.
Організатори заходу підготували для учасників великий масив завдань, який був поділений на 3 рівні в залежності від складності і типу. За кожен рівень завдань студенти отримали певну кількість балів. Ділова гра була побудована у форматі телепрограми «Найрозумніший». Учасники розподілилися на 3 групи: команда «Зелених», команда «Жовтих» та «Синіх». У ході гри студенти розробили 15 схем, виконали близько 180 тестових завдань та відповіли на 12 питань, які потребували наукового обґрунтування, а також висловили власну думку з приводу законодавчої, виконавчої, судової влади України тощо.
Усі гравці продемонструвати достатньо високий рівень знань, вміння логічно мислити та аргументовано відстоювати власні погляди та ідеї. За результатами ділової гри перше місце серед учасників виборола команда «Зелених», у складі якої виступили Олексій Кальонов, Владислава Літвінова, Єгеній Маклюк, Лейла Руфуллаєва та Михайло Швайковський.
Організатори та учасники гри висловлюють особливу вдячність декану юридичного факультету, професору Тетяні Коломоєць та завідувачу кафедри конституційного та трудового права, доценту Ганні Журавльовій за підтримку та прекрасну організацію заходу.

Юридичний факультет