Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання визначили «Найрозумнішого першокурсника»

На факультеті фізичного виховання визначили «Найрозумнішого першокурсника»

15.12.2014 13:46 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання Найрозумніший першокурсник інтелектуальна гра

На факультеті фізичного виховання з 8 по 11 грудня тривала інтелектуальна гра «Найрозумніший першокурсник». Ініціаторами цього заходу стали члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету: Віталій Торба, Дмитро Маляренко, Діана Снігар, В’ячеслав Пилипенко, Дар’я Шипілова та Вікторія Кущ. Гра проводилась за трьома напрямами: «Фізичне виховання та олімпійський спорт», «Туризм» і «Здоров’я людини».

Метою інтелектуальної гри була популяризація фізичної культури та спорту, а також сприяння розвитку пізнавальної активності, логічного мислення та розширення кругозору студентів.
Участь у заході взяли близько 50 студентів. Їм запропонували різноманітні теми відповідно до напряму секції. Таким чином, гравці змагалися на знання анатомії, географії, біології, біохімії, теорії та методики легкої атлетики, гімнастики, рухливих ігор, плавання тощо.
За підсумками гри «Найрозумніший першокурсник» у секції «Фізичне виховання та олімпійський спорт» переможцями стали: 1 місце здобула Катерина Ізмайлова, 2 місце – Катерина Ференчук, 3 місце – Анастасія Драгомерська. У секції «Туризм» місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Катерина Аккерман, 2 місце – В’ячеслав Лубінець, 3 місце – Олексій Юркевський. У секції «Здоров’я людини»: 1 місце посів Анатолій Сташук, 2 місце – Джина Антія, 3 місце – Лілія Підяш.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

Факультет фізичного виховання