Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління студенти дискутували про сутність часу

На факультеті соціології та управління студенти дискутували про сутність часу

16.12.2014 10:07 Все Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених круглий стіл

12 грудня на факультеті соціології та управління відбувся круглий стіл на тему «Цінність часу». Організаторами виступили активісти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ФСУ. Модератором заходу стала заступник його голови Руслана Діхтяренко. Експертом був доцент кафедри соціології Ігор Кудінов.

На розгляд присутніх на засіданні виносилось 3 питання: «Сутність поняття ’’час’’», «У чому полягає цінність часу?» та «Шляхи оптимізації свого часу (самоменеджмент)». Обговорення цих тем викликало жвавий інтерес у присутніх. Так, студенти висловили досить цікаві думки стосовно розуміння поняття часу. Під час дискусії розглянули відмінності у філософському розумінні часу на Сході та Заході. Значну увагу студенти приділили питанню розуміння цінності часу. Розглянули таке поняття, як «фонд часу» та причини, через які час потрібно цінувати.
Дуже цікавим виявився розгляд принципів самооганізації як шляхів оптимізації використання часу. При цьому учасники обговорили основні концепції та методики, що допомагають раціонально розподілити свій часовий ресурс. Також під час заходу було оприлюднено результати дослідження, яке проводили магістри спеціальності «Політологія». Зокрема, учасникам засідання продемонстрували порівняльний аналіз використання часу студентами першого та п’ятого курсів.
Також під час обговорення учасники заходу розглянули такі поняття, як «хронометраж» та «хронофаги». Експерт допоміг студентам розібратися з їх визначеннями та відзначив позитивні сторони ведення хронометражу.
Загальна атмосфера засідання круглого столу була доброзичливою й, водночас, діловою, тож сприяла конструктивному обговоренню питань. Після завершення заходу всі його учасники запевнили, що всі вони дізналися багато корисної інформації, яку використовуватимуть у повсякденному житті.