Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбувся перший тур виборів голови студентської ради

16.12.2014 13:33 Біологічний факультет Студентська рада вибори

12 грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбулася звітно-виборча конференція студентської ради факультету. За право обіймати почесну посаду боролися три кандидати – другокурсниці Єлизавета Верба та Олександра Стригунова, а також першокурсниця Валерія Михайлова.

У звітно-виборчій конференції взяли участь декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана з вихованої роботи Оксана Ткачук, діюча голова студентської ради біологічного факультету Анна Югріна та студенти біологічного факультету.
На початку заходу головуючий конференції – перший заступник голови Студентської ради ЗНУ Анатолій Шашков – привітав усіх присутніх на зустрічі та оголосив регламент роботи. Також він запропонував обрати лічильну комісію, до якої увійшли Мирон Масагутов, Зореслава Рибкіна та Владлен Павелко.
Наступною до слова була запрошена діюча голова студентської ради біологічного факультету Анна Югріна. Вона звітувалась перед учасниками конференції щодо роботи студентського самоврядування впродовж 2012-2014 навчального року, подякувала своїй команді, декану, викладачам, адміністрації університету та усім небайдужим студентам за довіру і підтримку.
Анна Югріна зазначила, що протягом звітного періоду студентській раді факультету вдалося створити міцну команду та дружню атмосферу на біологічному факультеті. Активність та результативність роботи кожного із семи секторів факультету (соціального, навчального, міжнародних відносин, наукового, культурно-масового, екологічного, фізичного виховання та спорту) підтверджує низка різноманітних заходів, у яких брали участь студенти, а також кількість їхніх перемог протягом цих років. Також вона запропонувала присутнім переглянути відео-звіт про студентське самоврядування біологічного факультету під її керівництвом.
Актив студентської ради біологічного факультету у складі 38 осіб проголосував за затвердження звіту діючої голови студентської ради, після чого претенденти на посаду голови студентської ради 2014-2015 навчального року Єлизавета Верба, Олександра Стригунова та Валерія Михайлова представили учасникам заходу свої передвиборчі програми.
Вибори голови студентської ради факультету проходили шляхом таємного голосування. За результатами відкритого підрахунку голосів перемогу здобула Олександра Стригунова, набравши 12 голосів. Єлизавета Верба отримала 11 голосів, а Валерія Михайлова – 10. П’ятеро студентів утрималися від голосування.
Зважаючи на незначний відрив між кандидатами, актив студентської ради біологічного факультету проголосував за проведення другого туру виборів, у якому за пост голови студентської ради будуть змагатися вже два кандидати: Олександра Стригунова та Єлизавета Верба.
Також під час звітно-виборчої конференції студентський актив розглянув питання стосовно рейтингової системи нарахування стипендій студентам бюджетної форми навчання. Шляхом відкритого голосування було вирішено формувати рейтингову систему за рівнем кваліфікації студентів.

Олена Ярошенко