Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики відвідали музей Державної служби України з надзвичайних ситуацій

17.12.2014 09:57 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

15 грудня студенти Запорізького національного університету факультету журналістики з навчальною метою відвідали музей Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Супроводжувала студентів доцент кафедри журналістської творчості, реклами та зв'язків з громадськістю факультету журналістики ЗНУ Катерина Доценко.

Цей візит був приурочений до 30-річчя музею. Працівники музею заздалегідь готувалися до ювілею і навіть створили новий стенд, присвячений героям, які ліквідували наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Студентів гостинно зустріли та розповіли про роботу служби. Слухаючи розповідь представників музею, студенти розглядали фотокартки та обладнання, представлене в закладі. Екскурсовод розповіла про життя видатних рятувальників, а також про те, як змінювалась сама служба протягом років: які є костюми, машини і прилади. Справжньою дивиною, на думку студентів, виявилось те, що в рятувальників є одяг, який витримує до 800 градусів.
Крім того, студентам показали ролик «Пожежі у квартирі». Виявляється, кімната може згоріти лише за 6 хвилин, а рятувальникам дається приблизно 10 хвилин, щоб дістатися до місця надзвичайної ситуації. Також гостям музею продемонстрували макет сучасної будівлі, яка має датчики диму і протипожежну систему.
Екскурсія виявилася дуже інформативною - студентам було цікаво слухати історії від людини, яка не один рік працює в ДСНС. З перших вуст вони почули й про аварію на Чорнобильській АЕС, й про пожежу на Великому Лузі. Остання, до речі, супроводжувалася панорамним малюнком поза спиною оповідача.

Анастасія Бушля ,Олексій Горда, студенти факультету журналістики