Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету провели творчий вечір до ювілею Павла Грабовського

17.12.2014 13:16 Філологічний факультет творчий вечір

15 грудня третьокурсники напряму підготовки «Українська мова та література» філологічного факультету під керівництвом декана факультету Тамари Хом’як провели творчий вечір, приурочений до 150-річчя від дня народження відомого поета-лірика, перекладача, громадського діяча Павла Грабовського.

Майбутні філологи зібралися разом, аби гідно вшанувати пам'ять видатної особистості, значення діяльності якої на вітчизняній культурно-літературній ниві важко переоцінити, адже Павло Грабовський присвятив все своє життя пробудженню національної самосвідомості українського народу, турботі про його майбутнє. Саме про це йшлося у привітальному слові декана факультетуТамари Хом’як, із яким вона звернулася до учасників.
Ведучі літературного вечора – Дарина Коровка, Дар’я Кліпіліна, Вероніка Кулакова, Маргарита Тарасова – нагадали присутнім про найважливіші моменти життєвого і творчого шляху митця. Їх виступи супроводжувались відеопрезентацією, підготовленою Анастасією Зелінською. Світлини Павла Арсеновича, відомі цитати з його творів та листів тощо стали чудовими ілюстраціями до розповіді студенток.
Не менш цікавим доповненням до творчої атмосфери вечора були поезії Павла Арсеновича, що пролунали у виконанні Юлії Тараненко, Ніни Лівадної, Аліни Боєвої, Анни Таран, Анни Буряк, Ірини Потьомкіної, Катерини Логвиненко, Наталі Гібалюк, Карини Сухоіваненко та інших. Але найбільшим сюрпризом для всіх учасників заходу став виступ, яка поклала на музику вірш Павла Грабовського «Зелений гай, квіткове поле» і виконала цю пісню.