Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики обговорювали особливості роботи прес-служб ВНЗ

На факультеті журналістики обговорювали особливості роботи прес-служб ВНЗ

17.12.2014 13:44 Факультет журналістики прес-центр

На факультеті журналістики в рамках начального курсу «Організація роботи прес-служби» відбувся круглий стіл, під час якого студенти 2 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» (викладач – Катерина Доценко) обговорювали особливості роботи прес-служб вищих навчальних закладів. Гостею заходу стала директор прес-центру ЗНУ Олександра Усенко, яка розповіла про очолюваний нею підрозділ та відповіла на запитання студентів.

«Теорія без практики важить мало» - це загальне гасло у навчанні факультету журналістики. Частими гостями факультету є відомі журналісти, публіцисти, письменники, політологи, рекламісти, фахівці зі зв’язків із громадскістю – у процесі спілкування з практиками можна отримати необхідні професійні знання, визначитися з майбутньою спеціалізацією. Саме тому студенти 2 курсу під керівництвом доцента Катерини Доценко вирішили для розгляду теми «Прес-служби вищих навчальних закладів у контексті вивчення дисципліни «Організація роботи прес-служби» запросити фахівця-практика – керівника прес-центру ЗНУ, випускницю факультету журналістики Олександру Усенко.
Під час круглого столу студенти цікавилися особливостями ведення документації, складом і функціональними обов’язками працівників прес-центру ЗНУ, а також особливостями здійснення моніторингу ЗМІ та реагування на негативні публікації. Особливу увагу було приділено питанню діяльності прес-центру в соціальних медіа та Інтернеті. Зараз це - найпопулярніші засоби масової комунікації серед молоді, а одним із завдань прес-служб вишів є популяризація й створення позивного іміджу вищого навчального закладу серед абітурієнтів та їхніх батьків.
Бурхливе обговорення під час заходу викликав сайт Запорізького національного університету. Думки учасників круглого столу розділилися: одні студенти вважали, що сайт доволі інформативний та зрозумілий для відвідувачів. Інші ж висловлювали критичні зауваження, зазначивши, що їм не вистачає ілюстративних матеріалів, які б привертали більшу увагу. Все це у підсумку говорить про те, що найголовніша мета зустрічі досягнута: серед студентів немає байдужих. Позитивісти є беззаперечними патріотами власного вишу, а критики хочуть, щоб сайт ЗНУ став найкращим серед Інтернет-сторінок українських ВНЗ.

Катерина Доценко