Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології підготували театралізовану виставу до різдвяних свят

19.12.2014 13:23 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філлогії

19 грудня студенти 4 курсу напряму підготовки «Англійська мова та література» факультету іноземної філології Запорізького національного університету організували театралізовану виставу до різдвяних та новорічних свят.

На захід завітали викладачі кафедри англійської філології та молодші курси факультету. Крім того, на свято у рамках профорієнтаційної роботи були запрошені шестеро учнів-випускників запорізьких шкіл №7, 52 та 23.
Ведучі заходу – студенти Аліна Корнєєва та Роман Василина – привітали присутніх на святі із Новорічними та Різдвяними святами, побажали здійснення мрій, миру, щастя та успіху.
Кожна група 4 курсу напряму підготовки «Англійська мова та література» підготували англомовні театралізовані постановки своїх власних різдвяних історій, котрі вони демонстрували, використовуючи вивчену протягом першого семестру навчання лексику. Вони продемонстрували чудову акторську гру, яскраво ілюструючи емоції своїх персонажів. Святковий настрій присутнім на заході створювали не лише веселі історії студентів, але й різдвяні та новорічні пісні.
Окрім того, студенти підготували відеозапис привітань зі святами від викладачів факультету іноземної філології.
Наприкінці заходу доцент Ірина Шама подякувала студентам за гарний настрій та відзначила їх чудовий рівень володіння іноземною мовою.
Викладачі кафедри англійської філології порадились між собою та обрали кращі номери. Так, перше місце здобула група 402, друге – розділили між собою групи 403 та 404, а третє місце посіла група 401. Кожен учасник вистави отримав святковий подарунок та додаткові бали.

Олена Ярошенко