Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету взяли участь у форумі «Арабська мова для всіх»

22.12.2014 10:27 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

18 грудня в Запорізькій обласній універсальній науковий бібліотеці Арабський центр проводив Форум «Арабська мова для всіх». Метою заходу було святкування Дня арабської мови, яке започаткував департамент ООН у 2010 році. У роботі форуму взяли участь і викладачі та студенти кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ.

Президентом центру Хамдані Науфалем були окреслені основні положення діяльності організації, що полягають у сприянні налагодженню відносин між Україною і арабським світом. Відзначено зростання інтересу до арабської мови, яка є державною мовою у більш ніж двадцяти країнах, що відіграють значну роль на міжнародній арені. Створена центром і школа «Мархаба», яка реалізує ідею зближення арабської і української культур.
У рамках роботи форуму викладачі та студенти спеціальності «Країнознавство» кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ взяли участь в обговоренні питань порядку денного. З науковою доповіддю щодо проблем історії арабського народу та особливостей формування арабської мови виступив доцент кафедри, фахівець з історії Сходу, М.В.Єльников.
Арабський центр зацікавився співпрацею з історичним факультетом, зокрема, можливостями проведення культурних заходів з викладачами і студентами Запорізького національного університету.

Історичний факультет