Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели круглий стіл до Дня адвокатури

На юридичному факультеті провели круглий стіл до Дня адвокатури

22.12.2014 10:30 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

19 грудня на юридичному факультеті ЗНУ відбувся організований кафедрою кримінального права та правосуддя круглий стіл, присвячений Дню адвокатури, на тему: «Посилення ролі адвоката при реалізації принципу змагальності сторін у кримінальному процесі України». Ініціатором проведення круглого столу виступив завідувач кафедри кримінального права та правосуддя, доцент Віктор Сабадаш, координатором заходу ж стала старший викладач кафедри, к.ю.н.Ірина Єна. Метою заходу стала розробка та обговорення пропозицій щодо удосконалення діяльності адвокатів у кримінальному процесі.

Для обговорення було запропоновано і план заходів, який відображає бачення адвокатів щодо необхідності впровадження реформ з питань ведення кримінальних проваджень, створенням більш змагальної системи в кримінальному судочинстві шляхом застосуванням принципу рівності сторін обвинувачення та захисту.
В рамках роботи круглого столу було організовано дві робочі групи, які проводили дискусії за темами: «Захист статусу та роботи адвокатів», «Місце та роль адвоката у подоланні корупції в Україні». До обговорення були залучені студенти першого, третього курсів юридичного факультету, викладачі та діючі адвокати та викладачі кафедри.

Єна Ірина,
старший викладач кафедри кримінального права та правосуддя