Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили послання Президента до Верховної Ради

На юридичному факультеті обговорили послання Президента до Верховної Ради

17.12.2014 12:46 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

15 грудня студенти юридичного факультету ЗНУ разом із Запорізьким осередком Ліги студентів АПУ провели круглий стіл, де обговорили послання Президента України до Верховної Ради України. Під час заходу студенти також вшанували пам'ять всіх тих хлопців, які віддали свої життя за мир в Україні.

У засіданні круглого столу взяли участь студенти 1-3 курсів, які особисто виявили бажання вступити у дискусійне коло. Студенти обговорювали основні положення Послання Президента України, зробивши акцент на демократії, цінностях свободи, європейського вибору України та єдності Українського народу, готовності дати відсіч зовнішній агресії.
Україна зараз живе в часи війни, тому зараз для нас єдність нашої країни є беззаперечною цінністю. Ми повинні шанувати та любити свою батьківщину та робити все можливе для того, щоб наше життя стало кращим.

Голова інформаційного сектору юридичного факультету
Тетяна Сокол