Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Я люблю свою Батьківщину»

У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Я люблю свою Батьківщину»

24.12.2014 09:17 Все Факультети Математичний Конкурс Математичний факультет

23 грудня на математичному факультеті Запорізького національного університету відбулось нагородження студентів-переможців конкурсу творчих робіт «Я люблю свою Батьківщину», метою якого було зміцнення патріотичної позиції молоді.

Конкурс, організований студентською радою математичного факультету, тривав з 7 грудня до 20 грудня. Участь у ньому взяли 4 студенти математичного факультету (Марія Бройде, Карина Шубчинська, Тетяна Плахоття, Юлія Рашевська) та 2 студентів факультету іноземної філології (Влада Орлова та Даяна Неджура), які запропонували свої авторські творчі роботи, серед яких були вірші, фотографії та малюнки на патріотичну тематику.
Оцінювало конкурсні роботи журі, до складу якого увійшли представники культурно-масового сектору математичного факультету Анна Качан і Юлія Морозова та в.о. директора Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка за 10-бальною системою.
Тож, за результатами конкурсу 1 місце посіла Марія Бройде, 2 місце – Влада Орлова та 3 місце – Карина Шубчинська.
Усі переможці були нагороджені грамотами та символічними подарунками – чашками з патріотичною символікою, українським прапором та шматком сала.

Олена Переверзєва