Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладача ЗНУ обрано академіком Академії наук вищої освіти України

Викладача ЗНУ обрано академіком Академії наук вищої освіти України

24.12.2014 09:19 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

23 грудня на засіданні Вченої ради Запорізького національного університету завідувачу кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Наталії Шевченко вручили посвідчення академіка Академії наук вищої освіти України.

Академія наук вищої освіти України – всеукраїнська громадська організація, що об’єднує провідних науковців та викладачів вищих навчальних закладів нашої країни, які здійснюють фундаментальні та прикладні дослідження в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук.
Більшість академіків є засновниками власних наукових шкіл, вони беруть участь у роботі спеціалізованих вчених та експертних рад, редакційних колегій наукових видань, а також відзначені державними нагородами.
Вітаємо Наталію Федорівну з високим званням і бажаємо плідної роботи на благо освітянської галузі!