Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту побували на заводі «Мотор Січ»

Студенти факультету менеджменту побували на заводі «Мотор Січ»

24.12.2014 10:10 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

23 грудня студенти 1 курсу факультету менеджменту вперше вивчали промисловий потенціал нашого регіону – вони відвідали одне з провідних у світі підприємств авіа- та моторобудування АТ «Мотор Січ». Майбутні менеджери з організації виробництва та логістики знайомилися з виробничим процесом моторобудівництва у механічному та складальному цехах № 40 та №31. Також студенти відвідали музей історії авіабудування ім. В. Богуслаєва.

Організатором заходу виступила доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, за сприянням заступника начальника управління з персоналу АТ «Мотор Січ» Олексія Забуги.
Студенти були вражені масштабами виробничих потужностей та надзвичайно високим рівнем складності процесу виробництва авіадвигунів.
Під час екскурсії першокурсники жваво цікавилися різними аспектами організації виробництва: системою планування виробничого процесу, станом оновлення технічного та інструментального оснащення механічного цеху, системою мотивації працівників, системою замовлення матеріалів для виготовлення деталей двигунів, процесами автоматизації виробництва тощо.
Необхідно зауважити, що, не зважаючи на складні соціально-економічні та політичні обставини сьогодення, підприємство демонструє досягнення високих техніко-економічних показників.
Підсумовуючи отримані інформацію та враження, Людмила Бухаріна підкреслила важливість знайомства майбутніх менеджерів ще на початку навчання з кращими практиками організації виробничих процесів, які створюють основу вітчизняного промислового потенціалу.

Аліна Карамушко,
студентка 1 курсу факультету менеджменту