Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оголошено конкурси науково-популярних видань і наукових фотографій

Оголошено конкурси науково-популярних видань і наукових фотографій

25.12.2014 14:21 конкурс

Організаторами конкурсів є Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Державний фонд фундаментальних досліджень, Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, громадська організація «Наука. Інновації. Підприємництво», при партнерстві популярних засобів масової інформації та фондів сприяння. До участі запрошуються не лише вчені, але й студенти, школярі та журналісти.

Мета конкурсів – популяризація досягнень вітчизняної науки, щоб привернути увагу громадськості до її проблем і перспектив подальшого розвитку, сприяння підняттю престижу науки в суспільстві та ширшому впровадженню наукових розробок й інновацій у практику.
Конкурси передбачають такі номінації: кращі книжкові науково-популярні видання, науково-популярні статті, науково-фантастичні оповідання та наукові фотографії. Учасниками конкурсів можуть бути вчені, журналісти та студенти не лише України, а й інших країн. За результатами експертного оцінювання конкурсних робіт переможці в кожній номінації отримають призи і нагороди, а кращі науково-популярні книги й статті будуть опубліковані. Підбиття підсумків конкурсів науково-популярних видань і наукових фотографій приурочене до проведення в Україні Фестивалю Науки-2015. Час і місце церемонії нагородження переможців конкурсів буде повідомлено додатково. Кінцевий термін подачі конкурсних робіт (науково-популярних видань і наукових фотографій) – 6 квітня 2015 року. Результати конкурсів будуть розміщені на сайті Державного фонду фундаментальних досліджень.
Детальна інформація за посиланням http://mon.gov.ua/ua/messages/42279-uvaga-ogoloshuyutsya-konkursi-naukovo-populyarnih-vidan-i-naukovih-fotografiy