Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ відбулася фінальна гра «Що? Де? Коли?»

На фізичному факультеті ЗНУ відбулася фінальна гра «Що? Де? Коли?»

27.12.2014 10:07 Фізичний факультет Конкурс

26 грудня на фізичному факультеті Запорізького національного університету відбулася фінальна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». За результатами конкурсу найрозумнішою виявилася команда «Heavy physics» (2 курс).

На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся декан фізичного факультету Андрій Андрєєв. Він подякував студентам за активну участь у змаганні та побажав їм успіху у фінальному турі, висловивши сподівання, що усім учасникам вдасться продемонструвати гарні знання, ерудованість та інтелект.
Наступним до присутніх у залі звернувся ведучий заходу – голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених фізичного факультету Дмитро Карпенко. Він оголосив правила змагання за звання найрозумнішого та представив команди учасників.
У фінальному турі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» зустрілися чотири команди факультету: «Літр» (4 курс), «За Валеру» (4 курс), «Crazy Squirrel» (1 курс) та «Heavy physics» (2 курс). На студентів очікували чотири тури: конкурс капітанів, тур теоретичних запитань, запитання від декана фізичного факультету та запитання від викладачів факультету.
У кожному з чотирьох турів студенти продемонстрували неабияку кмітливість, високий рівень знань з фізики та чудову ерудованість. Під час конкурсу капітанів учасникам гри необхідно було називати по черзі фізичні закони. Найкраще впоратися з цим завданням вдалося капітану команди «Літр», за що він отримав солодкий новорічний подарунок.
Однак, звісно ж, як і в півфінальних турах змагання, найцікавішими були запитання та завдання, котрі підготували для студентів декан фізичного факультету Андрій Андрєєв та викладачі факультету Юрій Мінаєв, Анатолій Кулинич та Олександр Яновський.
За результатами змагання переможцем інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на фізичному факультеті стала команда «Heavy physics», друге місце посіла команда «Літр», а третє між собою розділили команди ««За Валеру» та «Crazy Squirrel». Усі учасники конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки від деканату фізичного факультету.
Неочікуваний подарунок очікував і на глядачів конкурсу. Вони також отримали можливість виграти солодкі подарунки, відповівши на запитання ведучого змагання та декана фізичного факультету.

Олена Ярошенко