Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо ректора Запорізького національного університету Миколу Олександровича Фролова з Днем народження!

09.01.2015 09:26

Вельмишановний Миколо Олександровичу!
Від імені усього колективу Запорізького національного університету прийміть найщиріші вітання із Днем народження!

Цього святкового дня бажаємо Вам благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги в нелегкій та відповідальній роботі. Ми поважаємо Вас як сучасного, енергійного і талановитого керівника.
Ваші професіоналізм, принциповість і наполегливість у досягненні мети, щирість у взаєминах із людьми нехай і в подальшому сприяють Вам у житті.
За роки, які Ви пов’язали з нашим вищим навчальним закладом, відбулося зміцнення авторитету Запорізького національного університету, були зроблені важливі кроки на шляху до його перетворення на регіональний виш європейського зразка.
Важко переоцінити внесок нашого університету, зроблений під Вашим невтомним керівництвом, у розвиток і процвітання Запорізького краю.
Тож у цей урочистий день, приєднуючись до численних привітань, від усього серця бажаємо Вам нових здобутків і досягнень, перемог і невпинного руху вперед!

З повагою,
колектив ЗНУ