Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочав роботу консультативний пункт з реєстрації на ЗНО-2015

У ЗНУ розпочав роботу консультативний пункт з реєстрації на ЗНО-2015

12.01.2015 10:54

З 12 січня до 20 лютого фахівці пункту надаватимуть консультації абітурієнтам щодо особливостей перебігу ЗНО-2015 та допомагатимуть їм зареєструватися у базі даних Центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація на ЗНО включає в себе два етапи:
- оформлення (формування) реєстраційної картки;
- надання документів до Регіонального центру оцінювання якості освіти.
Варто зазначити, що процедура реєстрації школярів, випускників минулих років та студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відрізняється.
Школярі для реєстрації на ЗНО звертаються до відповідальних осіб із цього питання у своїх навчальних закладах, які формують їхню реєстраційну картку, збирають їхні копії документів, що засвідчують особу (паспорт, свідоцтво про народження) та передають відповідні пакети документів до Центру оцінювання якості освіти. За потреби в реєстраційному пункті ЗНУ школярі завжди можуть отримати консультації з будь-яких актуальних питань.
Випускники минулих років або студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації можуть самостійно подати документи на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та Дніпропетровського в розділі «Зареєструватися на ЗНО». Або ж зробити це разом з фахівцями консультативного пункту ЗНУ, які допомагають сформувати реєстраційну картку через інформаційні ресурси Центру оцінювання якості освіти, заповнити електронну версію її деяких пунктів, роздрукувати картку та заповнити деякі поля чорною гелевою ручкою. Також консультанти Запорізького національного університету допомагають створити інформаційну карту за аналогічною схемою.
Для реєстрації на ЗНО у консультативному пункті Запорізького національного університету абітурієнт повинен мати при собі два фото 3х4, копію паспорта (1-2 сторінки та сторінки з реєстрацією), копію атестату (копія на одному листі першої сторінки та її зворотного боку), які власноруч завіряє таким надписом в один рядок (теж чорною гелевою ручкою): «Згідно з оригіналом, підпис, ініціали, прізвище, дата». Студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації також надають довідку з місця навчання, в якій має бути зазначено термін отримання ними документу про загальну середню освіту (довідка встановленого зразку). Такий пакет документів необхідно скласти в конверт формату А4, заповнений власноруч, та відправити рекомендованим листом на адресу Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти: вул. Новоселівська, 27, м. Дніпропетровськ, 49083.
Кожен абітурієнт отримає від Центру оцінювання якості освіти Сертифікат, Бюлетень та Інформаційний лист. За номером сертифікату, пін-кодом вступники зможуть перевірити стан обробки їхніх документів у своїй персональній скриньці.
Варто зазначити, що в Запорізькому національному університеті проходитимуть безкоштовні пробні тренінги-тестування ЗНО, які допоможуть вступникам оцінити свій рівень підготовки та почуватися впевненіше під час сесій ЗНО. Пробні тестування проходитимуть за таким графіком:

15 березня
9.00 Біологія
13.00 Хімія

22 березня
9.00 Історія України
13.00 Географія. Російська мова

29 березня
9.00 Українська мова та література 13.00 Іноземні мови

5 квітня
9.00 Математика
13.00 Фізика

Реєстрація на пробні тренінги розпочнеться з 15 січня на сайті ЗНУ або у консультативному центрі з реєстрації на ЗНО.
Консультативно-реєстраційний пункт ЗНУ працює з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 12.00-13.00) у к.204 ІІ корпусу ЗНУ за адресою: вулиця Жуковського 66-Б. Телефон: (061) 228-75-30