Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту обговорили актуальні проблеми логістики та управління

На факультеті менеджменту обговорили актуальні проблеми логістики та управління

14.01.2015 09:20 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

12 січня на факультеті менеджменту відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми менеджменту організацій та логістики в сучасній діяльності підприємств». Захід провели представники кафедри менеджменту організацій та логістики, організаторами та ведучими виступили, кандидат наук державного управління, доцент Олена Бєлоусова, кандидат економічних наук, доцент Сергій Богданов та кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту організацій та логістики Артем Сучков.

Під час проведення круглого обговорювали актуальні проблеми менеджменту організацій та логістики, які виникли сьогодні в діяльності більшості підприємств і пов’язані з економічною та політичною кризою в Україні. Участь у круглому столі взяли студенти ОКР «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр» спеціальностей «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Логістика». Доповіді учасників круглого столу базувались на результатах виробничої практики, яку студенти проходили на підприємствах різних галузей та форм власності. Тематика доповідей включала такі теми: «Формування стратегічних цілей підприємства», «Управління ризиками промислових підприємств», «Інноваційні підходи в реформуванні системи оплати праці на підприємстві», «Формування логістичного забезпечення бізнес-проектів підприємств», «Спроможність логістичних систем до адаптації в сучасних умовах ринку», «Перспективи працевлаштування молодих спеціалістів на промислових підприємствах», «Моделювання управлінських рішень в сучасних умовах» тощо.
Активне обговорення та дебати щодо кожної доповіді підкреслили значимість та актуальність тематики круглого столу для майбутніх спеціалістів, які повинні стати рушійною силою активізації економічних процесів в Україні.
Тема круглого столу та формат спілкування між викладачами та студентами викликали схвальні відгуки та забезпечили якісний зворотній зв'язок в навчальному процесі.
Проведення круглого столу стало черговою ланкою в програмі заходів, що регулярно проводяться на факультеті менеджменту.

Кандидат наук державного управління, доцент
менеджменту організацій та логістики
Олена Бєлоусова