Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ видали рекордну кількість додатків до диплома європейського зразка

У ЗНУ видали рекордну кількість додатків до диплома європейського зразка

14.01.2015 14:30 Все Факультети Іноземної філології Випускники Факультети Відділ з навчальної роботи європейський диплом

На початку 2015 року випускникам Запорізького національного університету вручили 280 додатків до диплома європейського зразка. За попередні роки кількість замовлених додатків була значно меншою і складала близько 150 екземплярів. Цей документ засвідчує кваліфікацію фахівця на міжнародному рівні та полегшує його власникові процес легалізації документів за кордоном.

На відміну від звичайного (національного) додатка, додаток до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) надає розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання отриманого випускником диплома про вищу освіту за кордоном. Додаток полегшує процедуру оформлення необхідних документів для подальшого навчання або здійснення професійної діяльності за кордоном.
Найбільше додатків до диплома європейського зразка замовили випускники бакалаврату та магістратури факультетів іноземної філології, соціальної педагогіки та психології, філологічного, юридичного та менеджменту, а також випускники Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополь.
У Запорізькому національному університеті додатки до диплома європейського зразка можуть отримати всі випускники вишу починаючи з 2010 року. Додаток заповнюється відповідно до структури, розробленої Європейською комісією, Радою Європи і ЮНЕСКО/СЕПЕС, містить інформацію двома мовами (англійською та українською) про індивідуальне навчання та отримані компетентності.
Для отримання цього документу необхідно подати заяву і сплатити вартість послуги, розмір якої складає приблизно 128 грн. Детальну інформацію щодо отримання цього документу можна отримати у представників деканатів всіх факультетів ЗНУ.

Олена Ярошенко