Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ студентів, викладачів та співробітників щедрувальники привітали зі Старим Новим роком

14.01.2015 15:59 Старий Новий рік театральне мистецтво

14 січня у студмістечку Запорізького національного університету розіграли справжні театралізовані міні-вистави з нагоди святкування Нового року за старим стилем. У такий спосіб студенти 1-3 курсу факультету соціальної педагогіки та психології (напрям підготовки «Театральне мистецтво») Мікаель Хачибадян, Роман Капітанов, Дмитро Бабчук, Євгеній Козлов вирішили привітати керівництво, співробітників та студентів ЗНУ.

Як зазначила організатор святкового дійства, директор навчального театру Христина Бондарева, такі святкові привітання вже стали традиційними в нашому виші, а сама ідея їх проведення належить студентам. Своїми виступами, жартами та піснями вони створили веселий та святковий настрій усім глядачам. Святково вдягнені в українські костюми студенти-актори щедрували та посівали, бажаючи всім щастя, здоров’я та щедрого нового року. Театралізована вистава, побудована на імпровізації, гуморі та народних звичаях і традиціях, а також щедрівки в молодіжному стилі реп сподобалась усім глядачам.

Олена Переверзєва